"Ходить як качечка": мережу сполошила реклама з Путіним

У мережі звинуватили президента Росії Володимира Путіна в тому, що він знявся в рекламі техніки Bork, яку крутять у торгових центрах РФ.

На відео звернув увагу аккаунт "Професор Преображенський" у Twitter.

"Ви, скиглії, все стогнете, що людині пенсійного віку важко заробити. А подивіться на Путіна! Людині 65, життя непросте, недешеве, але він якось крутиться! Знявся ось у рекламі, таки надбавка до грошей, не сумує!" — сказано в повідомленні.

Ви, скиглії, все стогнете, що людині пенсійного віку важко заробити.
А подивіться на Путіна!
Людині 65, життя непросте, недешева, але він якось крутиться!
Знявся ось в рекламі, все ж надбавка в грошах, не сумує! pic.twitter.com/m6iUi7i3ZX

— Проф. Преображенський (@prof_preobr) 30 липня 2018 р

Користувачі в коментарях навигадували жартів із цього приводу.

Новини
"Путін — х**ло!" Відомий музикант звернувся з закликом до українців

"Це що за реклама х**ла, який носиться?", "Хоч гаджети і дорогі, але розставлені все одно совком. Чекав побачити велику каструлю з великим черпаком і написом олійною фарбою "перше","Ууу жаднючий, живе на-халяву на повному держзабезпеченні, десятку штук євро має за просто так у місяць, так йому все мало, ще й у рекламі гад шакалити почав..." — написали користувачі.

Деякі відзначили дивну ходу президента РФ.

"Ходить як качечка, проблеми з хребтом?", "Що це його на правий бік кренить", "Що у Васі зі спиною?", "На 10 см підборах важко ходити!", "Навіть трійник ходить так, ніби ось-ось розвалиться на запчастини", — сказано в коментарях до запису.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у ролику Путін показаний на своїй кухні, де готує каву для гостей, серед яких його прес-секретар Дмитро Пєсков. На відео відзначена техніка Bork.


Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/hodit-yak-kachechka-merezhu-spoloshila-reklama-z-putinim.htm”