Від початку року вісім малих прикарпатців відчули сексуальне насильство на собі


Проблема вчинення злочинів на сексуальному грунті щодо дітей, в тому числі й розбещення неповнолітніх, на жаль, не оминула й Прикарпаття. Від початку цього року від таких злочинів на Івано-Франківщині вже потерпіло 8 дітей, зокрема щодо 4 було вчинено розпусні дії.

Найчастіше розбещення неповнолітніх відбувається в колі сім’ї. Наприклад, два випадки зафіксовані цьогоріч прикарпатськими поліціянтами, що злочин вчиняли батьки, ще у двох – вітчими. Крім того, потерпілі діти через об’єктивні і суб’єктивні причини нерідко не розголошують факту вчинення щодо них сексуальних злочинів.

Поліціянти закликають: якщо хтось став свідком чи володіє інформацією про сексуальне насилля над неповнолітніми – не будьте байдужими і обов’язково повідомте про такі злочини в поліцію, інформує Управління превентивної діяльності поліції в Івано-Франківській області.

Щоб не допустити злочинів сексуального характеру над дітьми дорослим слід завчасу подбати про безпеку неповнолітніх. Передусім варто будувати довірливі стосунки з дітьми, формувати вміння діяти в ситуаціях, що загрожують сексуальним насиллям та відмовлятися від небезпечних пропозицій в умовах тиску і загрози насилля.

а

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/vid-pochatku-roku-visim-malih-prikarpattsiv-vidchuli-seksualne-nasilstvo-na-sobi/”