Глава Нацполіції дізнався про скандальний виступ у Франківську, криміналу не побачив, – нардеп


Народний депутат України Борислав Береза отримав інформацію від Глави національної поліції в Україні Сергія Князева щодо скандального виступу гурту “Хамерман знищує віруси” в Івано-Франківську.

За його словами, відкрите кримінальне провадження закриють.

Про це Береза повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Выяснилось, что он Князев не в курсе истории с “Хамерман знищує віруси”. Потому, что все внимание руководства Нацполиции сфокусировано сейчас на борьбе с криминалом и на соблюдении порядка при проведении гражданских массовых акций по стране. Ответ такой: Криминала не будет. Закроют всё. Там нет нарушения закона. Со всем остальным разберутся”, – зазначив депутат.

Нагадаймо, 15 червня “Галці” стало відомо, що в поліцію поступило кілька скарг на скандальний концерт ХЗВ, під час якого учасники гурту були фактично голими, а в російськомовних текстах було чимало лайки (ФОТО, ВІДЕО). Зокрема заяву правоохоронцям передав місцевий активіст Ростислав Гудзінський (ФОТОФАКТ).

Провадження відкрите за статтею “хуліганство”. Після отримання пояснень від організаторів Porto Franko, правоохоронці вирішуватимуть подальшу долю і кваліфікацію повідомлення.

“Є розуміння, що це був комерційний захід. Але те, що будуть матюки лунати на півцентру Івано-Франківська, думаю, організатори знали і могли це випередити”, – розповів “Галці” на умові анонімності один з керівників прикарпатської поліції.

Григоріва чекали у міськвідділі на 20 годину вечора 15 червня, але він на зустріч не прийшов.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/glava-natspolitsiyi-diznavsya-pro-skandalniy-vistup-u-frankivsku-kriminalu-ne-pobachiv-nardep/”