​ЖКК продовжує співпрацю з підшефним дитячим садочком №3

У рамках шефської угоди між Житомирським картонним комбінатом та ДНЗ №3 було ініційовано візит епідеміологічної команди NEGIC, яка розробила список рекомендацій для дитячого садочку та провела навчання співробітників.

Об этом сообщает Московский репортер

Днями перший заступник Житомирського картонного комбінату Вадим Ліскі поспілкувався з директором та головою батьківського комітету, а також передав необхідні закуплені товари, а саме: гігрометри, термометри, зволожувачі повітря та дезінфекційні засоби.

«Правильна комунікація є важливою для забезпечення якісного результату співпраці між бізнесом і соціальними об’єктами. Наша співпраця триває вже не перший рік і кожного року ми вдосконалюємо її і намагаємось бути ефективними в різних напрямках. Місяць тому мною було ініційовано візит епідеміологічної команди NEGIC, яка розробила рекомендації для нашого садочку в умовах COVID-19. Ми закупили все необхідне, щоб діти могли знаходитись в садочку максимально безпечно», — сказав Вадим Ліски.

Керівництво садочку зазначило, що в сьогоднішніх умовах така допомога є необхідною, адже більшість свого часу діти все ж проводять в дитячому садочку і умови мають бути максимально безпечними.

Пресслужба Житомирського картонного комбінату

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram

Джерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_196563.html”