Хто не вірить, що словом можна вбити? Послухайте Іванну Климпуш-Цинцадзе

Хто не вірить, що словом можна вбити? Послухайте Іванну Климпуш-Цинцадзе
Хто не вірить, що словом можна вбити? Послухайте Іванну Климпуш-Цинцадзе

Хто не вірить, що словом можна вбити? Запросто! Скажімо, сьогодні віце-прем’єр у справах євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе мене ледве не вбила. Обійшлось контузією.

Уважно читайте, як можна покращити життя українців в Україні. "Українські урядовці розраховують на допомогу європейських колег для просування інформації про УСПІХИ, досягнуті Україною". Про це сьогодні заявила журналістам ЦІЛИЙ віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

"Нам потрібна допомога у комунікації добрих новин з України", — продовжила вона...

Пані Іванна! Та дайте мені особисто в руки отой список "добрих новин" в Україні і я про них горланитиму на всю Євро-Атлантику. Мене почує і Брюссель, Париж, Берлін, і Вашингтон, Нью-Йорк, Торонто й Оттава.

Просто скажіть: арештовані й засуджені до 20 років ув’язнення топ- корупціонери і вороги України: Медведчук, Кононенко, Ахметов, Ківалов та інші (список 300 осіб додається)... У нас торжество демократії й не б’ють журналістів, які пишуть про корупцію! Нападники на журналістів покарані. У нас не викрадають людей на вулицях і не переправляють їх таємно в інші країни! У нас немає переслідування політичних опонентів. .. Наші пенсіонери живуть не гірше, ніж пенсіонери Бельгії, Нідерландів, Німеччини і навіть Швеції та Норвегії. Опікунство над ними на вищому рівні. Медицина — сучасні клініки. Ціни на ліки в аптеках знижені до рівня європейських цін і навіть нижче...

Пані Климпуш-Цинцадзе! Надайте підтвердження такої інформації і вона потече потоками-ріками усієї світової преси і свіітових ЗМІ. Гарантую!

Знаєте, друзі. Знання англійської мови ще не є свідченням великого розуму пані Климпуш-Цинцадзе.

Ростислав ДЕМЧУК