Блогер: Перевертень Барна з БПП 4 роки ганяв машини з Європи, а тепер бреше нам з екранів

Блогер: Перевертень Барна з БПП 4 роки ганяв машини з Європи, а тепер бреше нам з екранів
Блогер: Перевертень Барна з БПП 4 роки ганяв машини з Європи, а тепер бреше нам з екранів

Не перестає шокувати депутат О.Барна: «В свій час я ЧОТИРИ РОКИ ганяв автомобілі з Європи» Як вам такий портрет «сільського учителя»?!

Можна займатися різним бізнесем, щоб прогодувати сім’ю, але чотири роки ганяти автомобілі з Європи… Ого!
Це, щоб ви собі рзуміли все-одно, що продавати людям прострочені або підроблені ліки. Тобто свідомо найо@бувати людей…

Звідки таке твердження?

У мене дружина до декрету працювала в автосалоні, і ми там звернулися до одного автомеханіка і попросили його в якості спеціаліста, поїхати з нами в інше місто щоб він нам оглянув одну машину 2012 року, яку ми хотіли придбати.
Ми хотіли купити «свіжопригнану» машину з Європи і тому нас познайомили з одним із таких «професійних» автоперегонщиків. До речі я навіть записав його розповідь на телефон…

Так от, коли цей автомеханиік попросив щоб він нам допоміг (за винагороду звичайно), і виявилося, що у нас є спільні знайомі, то сам цей автоперегонщик порадив нам сісти за інтернет, вибрати і купити собі офіційний автомобіль від першого власника і в ЖОДНОМУ РАЗІ не купувати свіжопригнану машину.

Він так і сказав: «В нас спільні знайомі і друзі і тому я не буду вас обманювати і не хочу щоб ви мене потім кляли!», — мовляв, я не прижену вам хорошу машину, бо щоб ви знали хороші п’ятирічні машини в Європі з пробігом 70-100 тисяч кілометрів коштують ті самі гроші, що п’ятирічні машини в Україні плюс розмитнити і перегнати і вийде на тисячу-другу навіть дорожче. Так, дійсно можна купити машину яка вийде значно дешевше… але це буде машина, яка працювала в таксомоторній компанії, поліції, або службовою в якійсь кур’єрській службі тощо з пробігом понад 400 тисяч кілометрів (ну звичайно, що пробіг потім скрутять на такий як треба). Або це буде машина після ДТП або затоплена після повені. Бо інпкше їх просто не вигідно приганяти і взагалі не вигідно цим «бізнесом» займатися!
Чесно кажучи від такої його поради ми були в шоці!

Але пан О.Барна ЧОТИРИ РОКИ ганяв машини з Європи і продавав людям, а тепер ви дивуєтеся, що він продався в БПП і бреше з екранів телевізора…

Сергій Якимчук