Українські військові про ситуацію під Маріуполем (відео)

Українські військові про ситуацію під Маріуполем (відео)
Українські військові про ситуацію під Маріуполем (відео)

На південній ділянці фронту АТО проросійські бойовики продовжують активно використовувати заборонену крупнокаліберну зброю. Військові кажуть, що найбільше стріляють з напрямку окупованої Саханки. Про це йдеться в сюжеті ТСН, передаютьПатріоти України.

"Мінометний обстріл був з боку противника. 120-ка, 80-ка били зранку. Більше десяти впало — це точно. Вчора цілий день обстріли були. Цілий день! Тобто порахувати їх нереально", — розповів боєць ЗСУ "Вадим".

Снарядами посікло великі дерева навколо позицій українських воїнів. Морпіхи біля Лебединського жартують, що сокир і пил для заготовлення дров не замовляли. Замість деревини складують рештки боєприпасів із маркуванням виробництва РФ — докази для майбутнього трибуналу. Обирати є з чого. "За добу було випущено більше 500 мін і снарядів різного калібру", — каже прес-офіцер сектору "Маріуполь" Олександр Кіндсфатер.

Бійці кажуть, що російську військову присутність помітно не тільки у виробництві снарядів. "В артилерії там точно спеціалісти. Дуже влучно б’ють, дуже швидко виявляють наші позиції", — констатує військовослужбовець ЗСУ з позивним "Факел". Тактика ворога вже принесла йому відносний успіх. "Вони прорвали там, кут собі вихопили. І тепер кошмарять нас звідти", — констатує командир із позивним "Дід".