Між рядків: у Біблії виявили нові таємничі замітки

Нове послання перевернуло уявлення про релігії
У столиці Великобританії, Лондоні, в бібліотеці Палац Ламбет зберігається Біблія 1535 року.

Вчені виявили в цьому священному Писанні рукописні замітки, які раніше виявили під чорнилом, залишені основоположником медицини Галеном, який жив у Давній Греції в 129-210 роках до нашої ери.

В Біблії дослідники виявили вклеєні старовинні листи, в яких описувалися перетворення, що відбулися в часи Реформації. Вчені впевнені, зробили позначки в 1600 році. Про це свідчать результати експертизи рукопису. У 1539 році король Британії Генріх VIII наказав релігійним діячам молитися виключно англійською мовою, до цього традиційно використовувалася латинь.

Також про процеси перетворення церкви розповідається в знайдених в Біблії відмітках. Виявити таємні записи вдалося випадково. Група експертів вивчала Святе письмо, але бібліотекар помилково приніс іншу Біблію, а не ту, яку просили дослідники. Саме в ній і знайшли загадкові нотатки.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що В Китаї ввели заборону на продаж Біблії в інтернет-магазинах. Про це повідомляють місцеві засоби масової інформації. Раніше була обмежена продаж Біблії в звичайних магазинах. Результати онлайн-пошуку таких магазинів, як JD.com, Taobao і Amazon виявилися порожніми при запиті "Біблія".

Таким чином, християнство стало єдиною релігією в Китаї, чиє святе письмо не можна купити за комерційним каналам. Тепер Біблію можна придбати тільки в церковних книжкових магазинах.

За версією засобів масової інформації, такий крок пов’язаний із прагненням китайської влади сприяти розвитку буддизму і даосизму і обмежити впливу християнства, яке все більше набирає прихильників серед китайського населення.

За останніми даними, з 1997 року в Китаї кількість людей, що сповідують католицтво, зросла з 4 до 6 мільйонів, а прихильників протестантизму – з 10 до 38 мільйонів.Джерело статті: “https://znaj.ua/science/mizh-ryadkiv-u-bibliyi-vyyavyly-novi-tayemnychi-zamitky”