Топ самих дивних фото кандидатів на місцевих виборах в Болгарії (ФОТО)

Топ самих дивних фото кандидатів на місцевих виборах в Болгарії (ФОТО)
Топ самих дивних фото кандидатів на місцевих виборах в Болгарії (ФОТО)

Болгарські активісти опублікували в мережі топ самих дивних і незвичайних агітаційних плакатів кандидатів на місцевих виборах. Десятка агіток називається: «Нелюдське напруження в Топ-10 «Виборні дебіли 2015»!».

Фото опублікував на своїй сторінці в соцмережі болгарин Teodor Mihailov, новину передає «Преса Україна».

«Третє місце — зараз займає жінка-диван, якого вона досягла менш ніж за день! Михайло Стружката повернувся в Топ-10, а самурай від Атаки зовсім впав. Леді Гаганица є майже недосяжною вершиною, як і Депесето навантаженого причепа, який посів друге місце. Ось і все на сьогоднішній день», — коментує рух топу Mihailov.

Далі він пропонує ознайомитися з кількістю лайків, які люди поставили за того чи іншого кандидата. Так, дехто «Леді Гаганіца» — Антоанета Лазарова – набрала аж 1279 лайків, їй в «спину дихає» суперник, названий «DПС у причіп» за колективне фото з виборцями у вантажному причепі. Далі йде кандидатка, яка сфотографувалась на тлі кольорового дивана – «Данчето Дивана» — у неї цілих 537 лайків.

1. Леді Гаганіца — 1279 лайка.
2. ДПС в прицепі — 802
3. Данчето Дивана — 537
4. Арт Атака — 534
5. Іван Пустиняка — 452
6. Ал Капоне от Карнобат — 437
7. Кіро и пикаещите момчета — 421
8. Октопод на меч от Поморие — 389
9. Часовнікарят от Гоце Делчев — 320
10. Кольо Стружката — 290

Раніше ми повідомляли: У Слов’янську в народні депутати України балотується так званий «начальник штабу ДНР» Костянтин Водоп’янов, який на початку російської агресії на Донбасі, стверджував, що «немає такої держави – Україна». Також відомо ім’я ще одного бойовика — Олександра Ермольченко, який від партії «Опозиційний блок» намагається пробитися до міської ради Краматорська.