В «ДНР» під час проведення прес-конференції готуються оббрехати Україну

В «ДНР» під час проведення прес-конференції готуються оббрехати Україну
В «ДНР» під час проведення прес-конференції готуються оббрехати Україну

Тема провокаційної прес-конференції з начебто «українським підпіллям» має своє продовження. Заступник командувача штабом ополчення самопроголошеної «Донецької народної республіки» Едуард Басурін заявив, що ополченці в ході спецоперації припинили діяльність української диверсійної групи, в результаті три силовика ліквідовані, один затриманий.

«Диверсійна група противника була знешкоджена 13 серпня в ході спецоперації міністерства держбезпеки «ДНР». В результаті три силовика ліквідовані, один бойовик затриманий. З метою оперативного інтересу дані українського офіцера не розголошуються. Зараз з ним проводяться слідчі заходи», — сказав він. За словами Басуріна, вже встановлено, що «затриманий володіє відомостями про підготовку командуванням ЗСУ наступу на «ДНР» і «ЛНР».

В період підготовки до бойових дій, а також проведення збору інформації про керівників МГБ і Міноборони ДНР для їх подальшого знищення українські спецслужби задіяли 11 диверсійно-розвідувальних груп. Дві групи отримали завдання викрасти з території ДНР військовослужбовців армійських підрозділів для подальшого використання їх в постановочних піар-акціях по захопленню російських військових на підконтрольній силовикам території, чим останнім часом займаються українські влади», — заявив Басурін.

Активізація дій підпілля, за його словами, є доказом підготовки Києва до наступу на самопроголошені республіки.
Нагадаю, що саме 13 серпня аналітичний відділ ГІ «Права Справа» оприлюднив інформацію про плани бойовиків,чим запобіг проведенню аналогічної прес-конференції з начебто арештованими членами українського підпілля в Луганську. В якості затриманих членів українського підпілля на прес-конференції мали виступити дві «підсадні качки» з числа т.зв. співробітників . МГБ «ЛНР». За задумом очільників МГБ «ЛНР» ці люди повинні були повідомити журналістам неправдиву інформацію щодо отриманого від українського командування наказу про проведення терактів в місцях масового скупчення мирного населення, а також щодо намірів здійснити замахи на керівників «ЛНР». Провокації планувалися з метою звинуватити керівництво України у злочинах проти людяності. В «ЛНР» вимушені були відмовитися від планів проведення прес-конференції, замінивши її інформацією на офіційних сайтах про затримання двох жителів Луганська, які начебто намагалися продати вогнепальну зброю.

Вочевидь, в «ДНР неспроможні зрозуміти той факт, що при наявності тотожних планів з «ЛНР» щодо проведення прес-конференції ,на момент провалу цих планів висновки також треба робити тотожні. Судячи з інформації,яка надходить з Донецька, очільники «республіки» планують проведення аналогічної прес-конференції,але на цей раз – з одним «затриманим підпільником», який за задумом спецслужб ДНР повинен буде надати фальшиві свідчення про плани українського командування та діяльність українського підпілля в Донецьку.

Дмитро Снєгирьов

http://www.news.lugansk.ua/