Депутат Партії Регіонів збив на смерть жінку на переході

Депутат Партії Регіонів збив на смерть жінку на переході
Депутат Партії Регіонів збив на смерть жінку на переході

Депутат Партії Регіонів збив на смерть жінку на переході. ДТП сталася на центральній вулиці Запоріжжя. Жінка переходила дорогу на пішохідному переході на зелене світло. За кермом автомобіля знаходився Костянтин Силін – депутат Запорізької міськради.

Зі слів очевидців, у Силіна начебто стався серцевий напад, але на відео чітко видно, як після трагедії депутат залишався при свідомості, стоячи на ногах. Більше того, складається враження, що Силін зупинятися не збирався і протягнув жінку ще кілька метрів.

Постраждала померла, відкрито кримінальне провадження за статтею 286 КК України ч.2 ст. Водій може сісти на вісім років. Справу передано для проведення досудового розслідування до слідчого управління ГУ МВС України в Запорізькій області.

За словами доньки загиблої Аліни Куликової, Силін оплатив витрати на похорон. Однак відповідати за скоєне чоловік не збирається. — Силін сказав, що заплатить судді гроші і отримає 3 місяці умовно, а через те, що він допомагає армії, так ще і солдати за нього підуть просити, — сказала журналісту Фактів Аліна Куликова. Альона Ратнер

Джерело: fakty.ictv.ua