Цей недорогий продукт збереже здоров’я серця


Останні дослідження американських вчених показали, що бобові підтримують серце, покращуючи його роботу, а також дбають про судинній системі. Найефективнішою в цьому плані дослідники назвали червону квасолю.

Даний продукт – джерело рослинного білка, крім якого, в ньому є замінні і незамінні амінокислоти, антиоксидантні речовини, Омега-3 жирні кислоти, магній, калій, кальцій, фолієва кислота і багато інших, корисні для організму, речовин, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на hronika.info.

Крім того, в червоній квасолі міститься багато клітковини, що очищує кишечник і судини від токсинів і “харчового сміття”, що в цілому сприятливо для серця і не тільки.

Вчені заявили, що цей продукт є незамінним в раціоні людини, яка веде здоровий спосіб життя.

Вся справа в тому, що червона квасоля володіє такими ж поживними властивостями, як і червоне м’ясо, але при цьому не містить шкідливих жирів і не засмічує судини холестерином.

За рахунок деяких цілющих властивостей червоної квасолі, а саме – зниження рівня холестерину, зміцнення стінок судин, очищення травного тракту, омолодження кліток і тканин організму, вчені назвали її “продуктом №1” в профілактиці захворювань серцево-судинної системи.

Нагадаймо, що істотно знизити ризик інсульту і серцевого нападу можна, відмовившись від вживання продуктів харчування з високим вмістом трансжирів – перестати купувати чіпси, крекери, смажені продукти і готові хлібобулочні вироби.

Також нагадаємо, що всього три чашки чаю на день можуть скоротити ризик інсульту на 20 відсотків. Вчені з’ясували, що улюблений багатьма гарячий напій має потужну захисну властивість – захищає судини головного мозку від тромбозу і допомагає артеріям залишатися гнучкими і вільними від холестеринових відкладень.

Також нагадаємо, що було названо потужні методи для покращення роботи серця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/16/tsej-nedorogyj-produkt-zberezhe-zdorov-ya-sertsya/”