Українцям назвали найдорожчих радників міністрів


Найбільшу зарплату мають радники міністра внутрішніх справ і міністра юстиції – 21-27 тисяч гривень щомісяця, а також міністра фінансів – близько 20 тисяч гривень.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Експрес”, у міністра з питань тимчасово окупованих територій Вадима Черниша зараз працює лише один радник, хоча у штаті передбачено три даних посади. Таким чином посадовий оклад радника Черниша зріс з 7 300 до 9 900 гривень.

Найбільшу кількість радників має міністр інфраструктури Володимир Омелян – 57, які працюють на громадських засадах. Міністр фінансів має 39 радників, міністр енергетики – 38, міністр освіти – 29 та міністр спорту – 25. З них у штаті працює, як правило, 2-4 особи.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, українські багатії масово купують нерухомість у Чехії. Прокурори, депутати, мери можуть дозволити собі елітне майно.

Нагадаймо, що народний депутат Олександр Онищенко планує скоро презентувати обіцяну книгу про президента України Петра Порошенка. Автор повідомив, що вона отримала назву “Петро П’ятий. Правдива історія про українського диктатора”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/16/ukrayintsyam-nazvaly-najdorozhchyh-radnykiv-ministriv/”