Вкрали гроші та колекції старовинних монет: копи зухвало пограбували підозрюваного

полицейский, коп,

Поліцейські на Житомирщині під час несанкціонованого обшуку вкрали у чоловіка документи, гроші та колекції старовинних монет і ножів.

Все це правоохоронці винесли з приміщення. Акуратно спакувавши у ковдру

Співробітники Бердичівського ВП ГУ нацполіції в Житомирській області під час не санкціонованого обшуку винесли з приміщення колекцію ножів та старовинних монет з різного металу. Про це йде мова в Ухвалі Королівського районного суду міста Житомир.

Так, 3 липня 2018 року до цього суду з клопотанням звернувся старший слідчий відділу УСБУ в Житомирській області Рожицький В. М., в якому він просив надати тимчасовий доступ до речей, документів що перебувають у володінні ПрАТ «Київстар», простіше кажучи старший слідчий СБУ просить суд надати йому до всієї інформації з мобільного номеру «Київстару», яким користується один з підозрюваних у вчиненні правопорушення.

Як випливає з матеріалів суду, підозрюваними у перевищенні влади або службових повноважень виявились працівники поліції Житомирщини.

«У ході досудового розслідування встановлено, що 03.02.2018 року в ході розслідування кримінального провадження № 12018060050000118 від 27.01.2018 на підставі ухвали слідчого судді співробітниками Бердичівського ВП ГУНП в Житомирській області проведено обшук, в ході якого вилучено ряд предметів», – зазначається в Ухвалі.

Однак, наступного дня поліцейські знов прийшли до ймовірного підозрюваного нібито з обшуком, який їм ніхто не санкціонував.

Наступного дня, 04.02.2018 року співробітники Бердичівського ВП ГУНП в Житомирській області перебуваючи у приміщенні вищевказаного житла без ухвали слідчого судді, винесли ковдру з речами. Після чого, було виявлено відсутність колекції ножів, монет з різного металу, браслету, документів, грошових коштів та ін. Також, відповідно до показів жінки-свідка 04 лютого 2018 року остання зателефонувала власнику квартири та повідомила про необхідність забрати свої речі з квартири. Цього ж дня, жінка приїхала до будинку та побачила там власника квартири, а також як з під’їзду вийшло двоє чоловіків, один з яких схожий на співробітника поліції, який був присутні напередодні під час обшуку та у одного з яких в руках згорнуте покривало. Після чого, вона виявила відсутність речей, які знаходились у квартирі», – пишуть в Ухвалі.


На жаль, судовий реєстр не видає більш ніяких документів ані за кримінальним провадженням № 12018060050000118, в рамках якого проводили обшук поліцейські з Бердичіва, ані за кримінальним провадженням 42018061340000041, яке СБУ відкрило вже на тих поліцейських, яких підозрюють у тому, що вони поцупили цінні речі під час не санкціонованого обшуку.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/07/10/vkrali-groshi-ta-kolektsiyi-starovinnih-monet-kopi-zuhvalo-pograbuvali-pidozryuvanogo/”