Між ЛНР і ДНР почалася торгова війна: створені митні пости

Між ЛНР і ДНР почалася торгова війна: створені митні пости
Між ЛНР і ДНР почалася торгова війна: створені митні пости

Дві «братні» терористичні так звані «народні республіки» — донецька і луганська — вже почали між собою торгову війну, так як на кордонах між собою в самому розпалі будівництво «митних постів», головною метою яких є недопущення неконтрольованого взаємного переміщення продуктів харчування.

Про таку новину повідомляє «Преса України».

Варто зазначити, що першими обклали податком продукти харчування, які переміщуються з «днр» в «лнр», саме донецькі терористи.

Перші «митні пости» на кордоні з «лнр» «голова» «днр» Захарченко розпорядився поставити ще кілька тижнів тому в Дебальцеве і Сніжному.

Керівництво луганських терористів в боргу не залишилися: воно вирішило встановити свою першу «митницю» в Красному Лучі з метою запобігання витоку товарів у напрямку «днр».

«Митниця» «лнр» розміщена на трасі в будівлі української ДАІ.

«З метою забезпечення законності переміщення товарів між Луганською Народною Республікою та Донецької Народною Республікою на підставі Протокольного доручення Глави ЛНР створено цілодобовий мобільний митний пост в безпосередній близькості з ДНР. На зазначеному мобільному митному посту забезпечено цілодобове чергування працівників Департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил ГТК ЛНР», — а це вже офіційно повідомляє так званий керівник митниці «лнр.

У найближчі плани керівництва «лнр» входить створення таких же «митних постів» на кордоні з «днр» в Алчевську і Свердловську.

Нагадаємо читачам «Преси України», що лідер терористів «донецької народної республіки» Олександр Захарченко сьогодні заявив, що готовий взяти всю Україну до складу своєї «днр».

Ватажок донецьких бандитів Захарченко заявив, що з радістю прийме до складу «днр» багато областей України на правах «республік», в тому числі із Західної України.

«Україна може увійти до складу ДНР. Ми приймемо всі братні республіки: Харківську, Запорізьку, Львівську, Одеську, Київську та інші. Країна повинна переродитися», — розповів Олександр Захарченко напевно приголомшеним російським журналістам.

«Тут відбувається переродження держави. Ми робимо те, про що вони кричали на майдані. Як об’єднавча сила Донецьк і Донбас ми в змозі об’єднати ті республіки та регіони, які виявлять бажання вступити у ДНР. Ми вітаємо всіх наших друзів і навіть ворогів», — завершив керівник донецьких бандитів.