Під Маріуполем через сварку терористи перестріляли своїх

Під Маріуполем через сварку терористи перестріляли своїх
Під Маріуполем через сварку терористи перестріляли своїх

Неподалік від Маріуполя в результаті конфліктної ситуації в базовому таборі підмосконий спецназ вчинив розправу над вояками Захарченка, пише у своєму блозі Олег Ярчук, повідомляють Патріоти України.

Вбиті троє терористів, які брали безпосередню участь в операції зведеного загону підрозділів в / ч 90091 (* 54 центр підготовки розвідувальних підрозділів Владикавказ) і 45-о окремого полку спеціального призначення ВДВ (* Кубинка, Московська область). В радіограмі не розшифровується яка саме операція розсварила “союзників”. Схоже на те, що мова йде про останній великий бій за Широкине, коли добровольчі батальйони українців знищили два загони російських спецпризначенців. Після розправи у базовому таборі, пдрозділ бойовиків ДНР від гріха подалі було виведено в інше місце.

Базовий табір патрулюється військовослужбовці окремої дивізії спеціального призначення ВВ ім. Дзержинського. Дзержинці на окупованому Донбасі взагалі виконують роль військової поліції та загороджувальних загонів. У зв’язку з ситуацією, що склалася, російське командування попросили на ротацію підрозділи 45-о полку ВДВ. При цьому наступного дня втрати армійців на Маріупольському напрямку становили “200” – 3, “300” – 11 (3 важко). Пошкоджено 2 одиниці бронетехніки.


Джерело: http://patrioty.org.ua/