Чому необхідно їсти черешню: медики пояснили

Медики посоветовали есть побольше черешни

Вишня пташина, вона ж черешня – добре знайомі кожному плоди, що з’являються у продажу в кінці весни – початку літа. Медики кажуть, що цю пору року необхідно використовувати по максимуму, тобто, потрібно постаратися вживати якомога більше черешні.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Planet Today.

Чому? Просто тому, що черешня – не тільки дуже смачна, а й надзвичайно корисна ягода. Не випадково ж жителі Стародавньої Греції приписували її до класу ліків.

Вчені говорять, що черешню слід їсти в особливо великих кількостях людям, які страждають від слабких судин. У цих плодах містяться біологічно активні речовини, які зміцнюють судини і сприяють профілактиці цілого ряду небезпечних хвороб. Черешня, зокрема, допомагає при лікуванні атеросклерозу.

І не тільки! Вживання черешні є відмінним профілактичним засобом від пухлин, артрозу, алергії, ревматизму, подагри і маси інших захворювань. Черешня, крім того, може дуже ефективним чином зміцнювати нервову систему.

Пиріг з черешнею, за словами медиків, може тонізувати організм краще, ніж дорогі спеціалізовані медикаменти. Це пояснюється флавоноїдами, якими багаті плоди.


Нагадаймо, лікарі розповіли про унікальні властивості петрушки. Її коріння використовують при ожирінні і хворобах печінки, а зелень рекомендується при атеросклерозі.

Також дієтологи назвали селеру одним з найкорисніших коренеплодів. Головна функція селери – уповільнення процесів старіння.

Раніше лікарі розповіли про чудодійні властивості капусти. Щоденні порції брокколі, білокачанної та цвітної капусти можуть запобігти найрізноманітнішим розладам, починаючи від артриту і закінчуючи хворобами серця.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/07/chomu-neobhidno-yisti-chereshnyu-mediki-poyasnili/”