Власник УНЛ Фогго заявив, що у нардепа Третьякова не може бути опціону на викуп акцій компанії

Майкл Джон Фогго: Перед купівлею компанії я замовляв аудит, як фінансовий, так і юридичний

Ніякі треті особи не володіють опціонами або іншими правами на частку в компанії "Українська національна лотерея", заявив власник УНЛ, британський бізнесмен Майкл Джон Фогго в інтерв’ю УНІАН.

Він прокоментував публікації у ЗМІ про те, що опціон на купівлю акцій компанії є в народного депутата від Блоку Петра Порошенка Олександра Третьякова. У листопаді минулого року про це писало видання "Страна".

"Стосовно будь-якого опціону на купівлю частки в УНЛ, це якась неймовірна вигадка. Перед купівлею компанії я замовляв аудит, як фінансовий, так і юридичний. Досвідчені юристи і фінансисти вивчили корпоративну історію і документи, імовірні права третіх осіб чи інші обмеження на перехід власності на компанію. Жодних опціонів або інших прав третіх осіб на частку в компанії просто не існує і не може існувати. Ніхто з таким запитом до мене або до попередніх власників ніколи не звертався", – пояснив Фогго.

Бізнесмен підкреслив, що не знайомий ні з Третьяковим, ні з його колегою Глібом Загорієм, як і з бізнесменом Борисом Ложкіним, яких "БизнесЦензор" називав у своїй публікації бенефіціарами УНЛ.

"Я з цими людьми абсолютно не знайомий. Звичайно, я читав про те, що пишуть українські ЗМІ. Проте взагалі не розумію, як таке можна писати. Я в принципі не можу бути пов’язаним із політикою в Україні. Це досить сумна і неприємна ситуація", – сказав він.

Юристи УНЛ зараз займаються цими публікаціями, додав власник компанії.

"Деякі з них були присвячені тому, що УНЛ нібито зазнавала рейдерського захоплення. Перед купівлею компанії я через своїх адвокатів перевірив ці відомості, і вони виявилися неправдою. УНЛ – абсолютно чистий і легальний бізнес, в інших випадках я просто відмовляюся від угод, оскільки це величезний ризик", – підкреслив бізнесмен.

2 травня в Києві Фогго зустрівся з керівництвом та співробітниками УНЛ.

"Я був трохи стурбований серією негативних публікацій в українських ЗМІ, що з’явилися після купівлі компанії в лютому. Тому вирішив особисто переконатися, що цей бізнес працює прозоро та ефективно. Я не помилився у своїх очікуваннях", – зазначив він.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/vlasnik-unl-foggo-zajaviv-shcho-u-nardepa-tretjakova-ne-mozhe-buti-optsionu-na-vikup-aktsij-kompaniji-245326.html”