Відкрито полювання на активістівСьогодні у Бердянську пострілом у спину вбито учасника АТО і активіста Віталія Олешка, який після повернення з війни боровся з місцевим депутатом-регіоналом, який по факту контролює місто. Сьогодні ж в Херсоні кислотою облили обличчя співробітниці міської ради Катерині Гандзюк, яка протистояла місцевим сепаратистам і корумпованим правоохоронцям. Про це повідомив журналіст Сергій Нікітенко, якого побили в червні. До цього в Одесі ножами порізали активіста Автомайдану Віталія Устименка, який, серед іншого, займався оборудками славнозвісного Труханова. А до того тітушки жорстко побили харківського антикорупційного активіста Дмитра Булаха. І це далеко не повний список.


Це вже не збіги і навіть не тенденція – це система. Система, яка стала можливою завдяки тотальній безкарності нападників і замовників цих злочинів. Ганебне явище, яке стало реальністю завдяки тому, що окремі політики та їх ручні блогери почали виставляти антикорупціонерів і громадських активістів гіршими за корупціонерів та Путіна разом взятих. І поки в столиці злодюжки заливають очі активістів зеленкою і влаштовують стеження, в регіонах їм вже хлюпають в обличчя кислотою і вбивають пострілами в спину. І якщо ми знову промовчимо, то вже скоро вбивати громадських активістів почнуть і в Києві.


Якщо ми знову промовчимо, то вже скоро вбивати громадських активістів почнуть і в КиєвіА вбивати є кому. Тут і бандити, яким активісти заважають красти. І сепаратисти, які хочуть помститися патріотам. І російські диверсанти, які хочуть посіяти розбрат і дискредитувати владу перед виборами, адже після чергового нападу на антикорупційного активіста все більше претензій, а, згодом, – і підозр через бездіяльність, буде падати на неї. Тому: швидке слідство і справедливий суд, не зважаючи на імена і посади, в інтересах не тільки суспільства, а й влади.


Та одних постів недостатньо. Потрібна дієва акція протесту. Вважаю, що найбільшим громадським організаціям і активістам потрібно зустрітися і обговорити можливість проведення одноденного попереджувального страйку для привертання уваги до полювання на активістів, якщо слідство знову не зможе нікого знайти.
Текст опубліковано з дозволу автора


Оригінал


Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени


Facebook Twitter Google+Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/opinion/primachenko/vidkrito-poljuvannja-na-aktivistiv-2485642.html”