«От жлобства - одни неудобства». Хтось вирішив, що боротьба з контрабандою - це погано

«От жлобства — одни неудобства» — «От жлобства — одни неудобства». Хтось вирішив, що боротьба з контрабандою — це погано
«От жлобства — одни неудобства»
Чому у нас телефони, які переважно йшли сірими і чорними схемами, дорожчі ніж у сусідів, де за них заплачені всі податки?


Зараз, на рейді, в нейтральних водах стоїть кілька кораблів, на борту яких чекають розмитнення більше трьох тисяч контейнерів. Ці контейнери складаються, судячи з усього, з трьох частин: половина білі, тридцять відсотків сірі і ще двадцять процентів чорні товари.


Так от — половина білих грузів зависла через те, що ті, хто займається контрабандою не хочуть платити за розмитнення.


Зараз готуються дві головні страшилки, які з понеділка, як мені стало відомо, будуть викидуватися В ЗМІ. Перша — боротьба з контрабандою призведе до росту цін. Друга, що скоро зникнуть товари з полиць і телефони з телевізорами стануть розкішшю.Я завжди любив приказку: «От жлобсва — одни неудобства». Чому у нас телефони, які переважно йшли сірими і чорними схемами, дорожчі ніж у будь-кого з сусідів, де за них заплачені всі податки? Та тому, що маржинальність цього бізнесу складає 50-80%. Після сплати податків і встановленні маржинальності 15% телефони і побутова техніка подешевшають. Але для цього треба просто скоротити свої апетити.


Вся війна йде тільки за це.


Джерело: блог Вадима Денисенка


Думки авторів рубрики «Думки вголос» не завжди збігаються з позицією редакції «Главкома»

Джерело статті: “https://glavcom.ua/columns/vadymdenysenko/ot-zhlobsva-odni-neudobstva-htos-virishiv-shcho-borotba-z-kontrabandoyu-ce-pogano-508549.html”