Лагард підтримала домовленість США і ЄС про досягнення нульових торгових мит

Лагард: Приємно дізнатися, що США і ЄС домовилися про спільну роботу щодо скорочення торгових бар’єрів

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард позитивно оцінила переговори президента США Дональда Трампа і глави Єврокомісії Жана-Клода Юнкера. Про це 25 липня повідомила прес-служба МВФ.

"Мені приємно дізнатися, що Сполучені Штати і Європейський союз дійшли згоди щодо спільної роботи зі скорочення торгових бар’єрів, а разом з іншими партнерами – зміцнення Всесвітньої торгової організації", – зазначила Лагард.

За її словами, "глобальна економіка може давати користь лише тоді, коли країни конструктивно беруть участь у розв′язанні торговельних та інвестиційних розбіжностей, не вдаючись до виняткових заходів".

8 березня глава Білого дому підписав розпорядження про введення 25-відсоткового мита на ввезення сталі і 10-відсоткового – на ввезення алюмінію. Після цього Євросоюз затвердив тарифи у відповідь на товари зі США.

25 липня Трамп і Юнкер на зустрічі у Вашингтоні домовилися досягти нульових торгових тарифів між США та ЄС. Сторони створять робочу групу з розв′язання економічних питань та оцінювання вже наявних мит.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-lagard-pidtrimala-domovlenist-ssha-i-jes-pro-dosjagnenni-nulovih-torgovih-mit-280699.html”