Пенсійний фонд повністю завершив фінансування виплат пенсій за липень – Гройсман

Гройсман: Забезпечувати належний соціальний захист наш обов’язок

Пенсійний фонд України повністю завершив фінансування виплати пенсій за липень. Про це 27 липня у "Фейсбуці" повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Інформація від Пенсійного фонду: щойно повністю завершили фінансування виплати пенсій за липень. Моє доручення виконано. Забезпечувати належний соціальний захист – наш обов’язок", – написав він.


https://www.facebook.com/volodymyrgroysman/posts/763841267118123

24 липня в Пенсійному фонді поінформували про зміщення термінів виплати пенсій у липні. Там заявили, що це обумовлено "касовими розривами надходження єдиного соціального внеску". В "Укрпошті" повідомили про "тимчасові технічні затримки" під час фінансування виплат пенсій Пенсійним фондом і зазначили, що роблять усе можливе "для якнайшвидшої виплати пенсій".

25 липня Гройсман заявив, що ініціює службове розслідування стосовно винних у затримці виплат. Він вимагав від керівництва Пенсійного фонду України залагодити питання з виплатами пенсій до кінця тижня.

В цей же день Мінфін України повідомив, що профінансував виплату пенсій у повному обсязі.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-pensijnij-fond-povnistju-zavershiv-finansuvannja-viplati-pensij-za-lipen-grojsman-282936.html”