Жертвами конфлікту в Сирії стали понад сім тисяч дітей - ООН

 В ООН заявили, що реальні дані про жертви серед дітей можуть бути більше

За час конфлікту в Сирії були вбиті або покалічені більше семи тисяч дітей.

Про це повідомила Спеціальний представник Генерального секретаря ООН з питань дітей і збройних конфліктах Вірджинія Гамба.

"Я повинна підкреслити, що це — тільки підтверджені дані. У непідтверджених повідомленнях йдеться про більш ніж 20 тисячах жертв серед дітей", — пояснила вона.

Представник ООН нагадала, що на початку 2018 року в Сирії було зафіксовано 1200 випадків насильства щодо дітей, в тому числі 600 дітей були вбиті або поранені. Близько 180 дітей були залучені до служби в збройних загонах. Більше 60 шкіл зазнали нападів. Підтверджено відомості про сто нападів на лікарні та інші медичні установи і медичний персонал.

Відзначається, що більшість порушень було зафіксовано в останні шість місяців під час наступів різних сторін в районах Афрін, Хами, Ідліб, Східна Гута.

Раніше посол США в ООН Ніккі Хейлі заявила, що режим сирійського президента Башара Асада щонайменше 50 разів застосував хімічну зброю за сім років війни в Сирії.

Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/zhertvami-konfliktu-v-siriji-stali-ponad-semi-tisjach-ditej-oon-2485105.html”