Пєсков про майбутню зустріч Путіна і Трампа: На нас чекає дуже серйозна розмова

Пєсков: Путін може ще раз повторити про невтручання РФ у вибори у США

Президенти РФ і США Володимир Путін і Дональд Трамп на зустрічі у Фінляндії обговорять цілу низку "дуже непростих питань". Про це 29 червня заявив прес-секретар глави Кремля Дмитро Пєсков, повідомило ТАСС.

За його словами, на лідерів "чекає дуже серйозна розмова".

Відповідаючи на запитання про можливість того, що Трамп під часпереговорів може зробити конкретні кроки щодо зближення двох країн, Пєсков нагадав, що "Путін із самого початку говорив, що РФ зацікавлена та готова розвивати відносини і йти шляхом нормалізації відносин зі США тією мірою, якою це готові робити наші американські візаві".

Також прес-секретар зазначив, що президент РФ на зустрічі з Трампом "буде готовий ще раз повторити" про невтручання Росії у вибори у США, якщо тему порушить американська сторона.

Переговори лідерів Трампа і Путіна відбудуться 16 липня в Гельсінкі. Глава Білого дому, коментуючи майбутню зустріч, заявив, що "світ має почати жити дружно".

Віце-президент США Майк Пенс зазначав, що Трамп має намір обговорити з Путіним ймовірне втручання Кремля у президентські вибори у США у 2016 році, воєнне вторгнення РФ в Україну, війну в Сирії, а також економічні відносини Сполучених Штатів і Росії.

Радник президента США з нацбезпеки Джон Болтон зізнавався, що Білий дім не очікує конкретних результатів від зустрічі.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-pjeskov-pro-majbutnju-zustrichi-putina-i-trampa-chekaje-duzhe-serjozna-rozmova-253514.html”