У Франції російський телеканал попередили за неточне подання інформації в сюжеті про Сирію

У RT France звинувачення відкинули

Вища рада з аудіовізуальних засобів Франції (CSA) попередила російський телеканал RT France за "неточне подання інформації" та відсутність альтернативних поглядів у сюжеті про Сирію "Імітація атак", який вийшов 13 квітня 2018 року. Про це повідомляють на сайті відомства 28 червня.

У сюжеті йшлося про події в сирійському районі Східна Гута, де застосування хімічної зброї було названо авторами постановним сюжетом.

Перевірка CSA з’ясувала, що озвучені в сюжеті слова очевидців не відповідали тому, що люди говорили насправді.

"Продемонстровані матеріали, які мають стосунок до ситуації в Сирії, показали помітний дисбаланс в аналізі", – також наголошено в документі.

У RT France пояснили невідповідність перекладу "чисто технічною помилкою, яку було виправлено". І заявили, що телеканал "охоплює всі теми, зокрема конфлікт у Сирії, якнайзбалансованіше, надаючи слово всім сторонам".

7 квітня 2018 року проти населення міста Дума у Східній Гуті застосували, імовірно, хімічну зброю. Всесвітня організація охорони здоров’я повідомляла, що жертвами хіматаки стали 43 людини. За даними волонтерської організації "Білі шоломи", у Думі загинуло 100 осіб.

Західні країни звинувачують у хіматаці сирійський уряд. Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров стверджував, що російські фахівці не виявили в Думі доказів застосування хімічної зброї.

19 квітня спікер Держдепартаменту США Гізер Ноєрт заявила, що у США є докази спроб Сирії та РФ знищити сліди хімічної атаки в Думі.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-u-frantsiji-rosijskij-telekanal-poperedili-za-netochnu-podachu-informatsiji-v-sjuzheti-pro-siriji-253350.html”